1 / 6
Vw bora 1.6 16v na delovi
10 €
17.11.2022 08:31

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Bora

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vw bora 1.6 16v 2001god na delovi
Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Peugeot 508 SW 2.2 Hdi GT 204ks 2011god

11 €

Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам