1 / 2
bocva/бочва/буре/bure
4.000 МКД
Цената не е фиксна
28.03.2023 15:22

Битола / Битола

се продава користена/половна дабова бочва за вино 320 литри, исчистена со сода за дрво,вар и пепел, спремна за нова сезона.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070978611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам