1 / 12
KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI
1 €
Цената не е фиксна
07.08.2022 22:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KUKJI VIKENDICI I DRUGO TE 070 706 116

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам