1 / 2
Se izdava magacin / garaza
1 €
Цената не е фиксна
17.01.2023 13:59

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

175 m²

Se izdava podzemna garaza / magacin vo Kisela Voda vo blizina na studentskiot dom Pelagonija. Prostorot e golem, ima dovod na struja so sopstvena tabla, ima dovod na voda i kanalizacija, moze da se koristi i kako garazen i kako magacinski prostor. Vlezot e preku rampa so rolo vrata so dalecinski upravuvac

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Irena
Потврден огласувач
076266616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам