1 / 1
Жици за Гитара - Ernie Ball's Super Slinky
400 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.02.2022 18:04

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Жици за Електрична Гитара 9ки

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Zavasitenajmili@hotmail.com
Потврден огласувач
+38975726965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам