1 / 7
SE PRODAVAT "DIESEL" NAOCARI ZA SONCE
3.000 МКД
21.05.2022 09:44

Куманово / Куманово

SE PRODAVAAT ZENSKI NAOCARI ZA SONCE "
" DIESEL " ORGINAL KUPENI 12 800 DENARI,KORISTENI EDNA SEZONA MNOGU UNIKATNI I MAKSIMALNO SOCUVANI.
CENA 3000 DENARI.
KONTAKT:071 266 215

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

Aki
Потврден огласувач
071266215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам