1 / 3
Lenovo M10 HD 2+32GB gar do 7.2023
5.900 МКД
Цената е фиксна
10.07.2022 14:09

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

10" инчи

Kupen od anhoc ima garancija do 07.2023. kako nov. O78211595 078211595

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

M
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам