1 / 5
Madzun маџун еколошки
400 МКД
07.11.2021 22:18

Неготино / Неготино

Маџун од еколошко грозје,вранец не прскано ниту еднаш. Се користи како храна и како лек за имунитет, чистење на црн дроб, подобра крвна слика и за уште многу здравствени проблеми.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

andon
Потврден огласувач
071249192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам