1 / 5
PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK
1.300 МКД
Цената е фиксна
04.06.2022 10:01

Аеродром / Скопје

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK SO NOVO PERNICE VOOPSTO NE KORISTENO VO SUPER SOSTOJBA. MERACOT RABOTI SO BATERII I SO ADAPTER NA STUJA. PRAKAM PO KARGO, MOZE DA PISETE I NA MAIL.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
076770500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам