1 / 1
PRODAVAM McCLOUD JAKNA!
3.000 МКД
25.07.2022 21:50

Гази Баба / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Кафена

PRODAVAM MCCLOUD JAKNA.
Malku ostetena no moze da se popravi.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070344095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам