1 / 3
Чанта оригинал Louis Vuitton
280 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.11.2021 21:09

Аеродром / Скопје

Телефон за контакт 074234102 Чантата е унисех, може и машка и женска

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

Goran
Franjo Kluz 2/1-125
Потврден огласувач
074243093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам