1 / 3
Prodavam ploca od furniran medijapan
По Договор
20.05.2023 12:16

Скопје Центар / Скопје

Prodavam tabla od furniran medijapan.
Dimenzii 170 x 220cm.
070 340-124

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
070340124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам