Се бара шофер за во пекара
1 €
Цената не е фиксна
09.06.2022 15:19

Охрид / Охрид

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара шофер со Б категорија за доставување на леб во Охрид. Повеќе информации на 070 212 347

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070483987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам