1 / 9
SLEP-VLECNA SLUZBA-TEHNICKI PREGLED I REG. NA BG VOZILA !!!
80 €
26.11.2021 10:13

Струмица / Струмица

•••>078362292<•••
•Технички преглед и регистрација на БГ возила
• Превоз и посредување документи за царина
•Превоз на секаков вид возила и машини до 5т
•Превоз на вашето возило со можност заедно до 6 патници
•Достапни 24/7 во МК и странство,
контакт: 078362292 !!!

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од: Претпријатие

ПАЉОШКОВ-М
Потврден огласувач
078362292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам