1 / 10
KAMERA JVC GY-HD 201E
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 15:47

Битола / Битола

Се продава камера JVC GY-HD201E. Многу малку е работена како нова. Професионална камера PRO HD серија на JVC.Со опција за менување на објективот. Без удари и траги на користење, сочувана како нова. Снима на касетки, SD картичка а исто така и на Хард диској специјални JVC.
Со камерата следуваат:
- 2 Батерии плус полнач оригинални
- 2 Хард дискови по 100gb
- Сите фабрички кабли како и книгите за инструкции.
За повеќе инфо на телефонскиот број, цената е по договор.
Може замена за DSLR, Mirrorless, Гимбал, Објектив, Принтер и слично.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / JVC

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
074234034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам