1 / 4
Деловен простор Охрид 160м2
По Договор
23.03.2023 07:12

Охрид / Охрид

Квадратура:

160 m²

Греење:

Нема

Се изнајмува деловен простор во Охрид на улица Дејан Војвода бр. 4 (наспроти ЕВН, лепенка до Топ Шоп), со два влеза (напред на главна улица и страничен со затворен паркинг), нови плочки, нов излог, нов тоалет,одговара за повеќе намени (3,50 метри до спуштен плафон висина), цена по договор.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Miki
Потврден огласувач
070393414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам