1 / 1
Taxi firma bara vozaci pod renta
1 €
04.08.2022 22:47

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se izdravaat licencirani taxi vozila pod renta. Vozilata se celosno ispravni i servisirani.

Za poveke informacii za uslovite javete se na 077 571 930

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077571930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам