1 / 12
TRACTIVE GPS TRAKER ZA PRATENJE KUCINJA - KUCE
4.500 МКД
Цената е фиксна
27.01.2023 10:42

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

TRACTIVE Австриски gps тракер за следење и пратење на вашиот миленик каде и да сте во целиот свет во живо online 100% водоотпорен со повеке функции.Работи без сим картичка дирекно преку сателит на месечна преплата од 9.99 еур. која можете да ја активирате или откажете по потреба.
СПЕЦИФИКАЦИЈА:
Следење на локација низ целиот свет и следење активност
Режим во живо - локацијата се ажурира на секои 2-3 секунди
Добијте известување ако вашето куче скита малку далеку од дома
Уживајте во најдоброто искуство за следење со најновата технологија на мрежа
Намокри се! 100% водоотпорен и отпорен на вода.
Траење на батеријата до 7 дена
Изберете план почнувајќи од 4,17 евра месечно по одјавување
Запознајте го нашиот најнов ГПС -тракер за кучиња - тракер за кучиња со уште подобра точност и траење на батеријата. Ја комбинира најновата мрежна технологија со нашите најпопуларни карактеристики за уште поголем мир. И со неограничен опсег, ви овозможува да ја видите локацијата и нивото на активност на вашето куче скоро насекаде во светот.
ИСПРАЌАМЕ ПРЕКУ КАРГО СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
077 735 790 070 607 455

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

TRACTIVE GPS TRAKER ZA PRATENJE KUCINJA - KUCE

4500 МКД

URED ZA DRESURA NA KUCE (NAVIKA,ODVIKA,NEPOTREBNO LAENJE)

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам