1 / 8
APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK
1.099 МКД
Цената е фиксна
31.03.2022 16:25

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце + батерии!

- 2 кориснички профила (2 корисници)
- 99 мемории на измерени вредности со датум и време
- мерење за неколку секунди
- голем прегледен LCD дисплеј
- автоматско исклучување по 2 мин неактивност
- индикатор на празна батерија
- напојување: 2 х 1,5V ААА батерии вклучени
- димензии: 79 х 62 х 22mm
- боја: Бела

Испраќам по карго низ цела МК!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075/399-404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам