1 / 1
Satelitska oprema,Montaza,Servis
По Договор
15.02.2022 11:28

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

najgolem izbor na satelitska oprema
=Vu+zero 4k----200E
=Uclan Ustym 4k pro----140E
=Vu+zero V2---110E
=Golden Interstar ClassS2----100E
=Medialink----60E
=Redline G140(so edna godina shering)-(gratis)---35E
=blueline(so edna godina shering)-(gratis)---35E
=MagBox Cupa5(so dve godini shering 1 god Iptv)-(gratis)--75E
(Site proizvodi imaat garancija i servis besplatno).

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
075394931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам