1 / 12
Zatemnuvanje Avto Stakla HP
5.000 МКД
Цената е фиксна
21.03.2023 11:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Zatemnuvanje na Avto Stakla so klima folija HP 05%20%35%50% garancija 10godini

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Се продава од:

FOLIJA
Потврден огласувач
072269600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам