1 / 4
DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK
1.400 МКД
12.04.2022 12:02

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

075-248-405
075-248-405
075-248-405
DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK

Cena 1400 den.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам