1 / 6
AMFORI.AMFORA,KUP.
3.000 МКД
27.02.2022 14:40

Скопје Центар / Скопје

visina 90
sirina 38
materijal keramika pecena glina
RACNA IZRABOTKA

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070505080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам