1 / 3
Prodavam kamp vo Gradiste
2.500 €
04.06.2022 00:11

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kamp vo Gradiste vo noviot del ,kampot e Adria i e pokrien i ograden,vo dvorot ima masa i klupi.tel 075361520,078381001,070338132ljubePrikolkata moze da se iznajmi i na mrsecno nivo,juni,juli,avgust.

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам