1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ
125.000 €
11.01.2022 12:36

Карпош / Скопје

Квадратура:

330 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА СРЕДНОТО УГОСТИТЕЛСКО УЧИЛИШТЕ СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПЛАЦ ОД 330М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА ВО ОСНОВА ОД 130М2 И 8,80 М ВИСИНСКА КОТА, СО ИЛ. Ш.984

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ВИКТОРИЈА СТИЛ
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Потврден огласувач
02/3245411 02/3245410 070361470
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА ВОДНО

180000 €

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИДРИЗОВО

27 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам