1 / 4
EMU 16/16m ZVUCNA KARTA
1 €
05.11.2022 20:20

Куманово / Куманово

Se prodava Emu 1616m zvucna profesionalna karta za studio.

Zvucnata karta e skoro nova,
ima drajveri za win 7,8,10 koja raboti perfektno

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070633703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам