1 / 11
Бетонски чешми корита
2.500 МКД
Цената е фиксна
28.10.2021 15:49

Кочани / Кочани

Бетонски чешми корита 2500ден без превоз!
Секоја чешма иде комплет со рамката позади чешмите можат да се видат во Кочани

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077790085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам