1 / 6
Рачна изработка на дечки и домашни украси
700 МКД
22.06.2022 22:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Рачна изработка на дечки и домашни украси, роденденски поклони и се друго. Производите се од гипс за подетални информаци може на instagram страницата.
https://instagram.com/feely_handmade?utm_medium=copy_link

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

Omer
Потврден огласувач
76850521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам