1 / 1
pilevina za peleti
6.000 МКД
14.10.2021 10:35

Скопје Центар / Скопје

pilevina za peleti
suva (8%} pilevina za peleti od orev od proizvoditel na premium mebel vo vrekji od po 20 kg
6000mkd/ton

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070255093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам