1 / 3
Polovni velosipedi
1 €
26.12.2022 08:41

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

Polovni velosipedi, doneseni od CH 🇨🇭
Servisirani, spremni za vozenje

Kontakt tel 077852477 Radovis

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
076225766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам