1 / 4
Се продава машина за шиење Singer
250 €
29.05.2023 19:45

Карпош / Скопје

Се продава одлично сочувана и функционална машина за шиење од марката Singer.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Melita
Потврден огласувач
71367678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам