1 / 5
Sadnici Jabolko, krusa,musmula,aronija, goji bery
150 МКД
Цената е фиксна
24.03.2022 18:43

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Jabolko(greni smit,mucu,ajdared) 150 den.
Krusa(Santa marija,Viljamovka,Abate fetel,Kalugerka,Pakams trijumf,zimska dekanka i dr. 200 den.
Musmula 150 den
Aronija 100 den.
Goji beri 60 den.
Ribizla(crvena i crna) 80 den.
Malina 30 den.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
076479960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам