1 / 4
Kompresor i vakum pumpa
2.000 МКД
31.07.2022 09:00

Прилеп / Прилеп

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki masini

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам