1 / 10
Dizanirame kujni po merka po vasa zelba 220 eu m2
230 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2023 14:20

Чаир / Скопје

Dizanirame kujni po merka 230 m2 so medijapan 071411916 medijapanot e Turski kvalitet.mozno e so vast material so 40% zarabotka
3 metra kujna 690 eu
Schiber 200×200 18.500 den soniverka

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

adlan
Потврден огласувач
071411916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам