1 / 4
7" Ekran za vo kola | Android Auto i Apple CarPlay
80 €
Цената не е фиксна
10.01.2023 09:11

Битола / Битола

Продавам нов 7" екран за во кола кој може да работи самостојно или да се поврзи со безжично со телефон и подджува Android Auto и Apple CarPlay.

Екранчето е практично ново, само отпаковано.

Повеќе инфо на: https://www.aliexpress.com/item/1005002929026369.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4d474c4dskD5Zx

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

Антонио
Потврден огласувач
+389 72 225 215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам