1 / 12
Prodazba na EURO PALETI 1 i 2 klasa ☎️070/488-968☎️
По Договор
30.11.2022 16:20

Прилеп / Прилеп

Prodavam EURO PALETI 1200X800 cm imame isto i obicni paleti 1200X800 ekstra sostojba!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Xxxx
Krusevo
Потврден огласувач
070 208 567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам