1 / 3
Dusek Simpo Primanova 200/180 cm
4.200 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
07.02.2022 08:37

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Се продава половен душек, купен од Симпо, малку е користен и е во одлична состојба

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Gorgi Stojkov
Потврден огласувач
0038975226348
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам