1 / 2
Се продава куќа во населба "Баби"
96.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.11.2022 09:36

Штип / Штип

Број на соби:

14

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

360 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1991

Година на реновирање:

1992

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Населба БАБИ

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип.
Куќата е со вкупна површина од 300m² и двор со површина од 260m².
Внатершноста на куќата е поделена на приземје, три спрата и една гаража.
Првиот и вториот спрат се веднаш вселиви и третиот спрат не е сеуште измачкан. Семеениот дом располага со два посебни влезови и можност да живеат и повеќе фамилии.
Молам само сериозни понуди!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stra
Потврден огласувач
077517890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам