1 / 1
Samyang 8mm f/3.5 Fisheye (Canon EOS)
110 €
Цената е фиксна
27.04.2023 10:46

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Canon

Poveke info na tel.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
076403520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам