1 / 6
Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm.
350 €
Цената е фиксна
23.02.2023 14:40

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Останато

Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm.
Objektivot e mnogu socuvan,i vo ispravna sostojba.
Redok primerok,raboti perfektno.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Foto
centar
Потврден огласувач
077972643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам