1 / 7
Изработка на месингани полиелеи
1.999 €
27.02.2022 18:28

Прилеп / Прилеп

Изработуваме месингани полиелеи во автентичен македонски стил за цркви.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

k.s
Потврден огласувач
078381300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам