1 / 1
Se bara vozac so E kategorija
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2023 16:19

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Stil logistik od Skopje ima potreba od
vozac so E kategorija (sleper cerada euro6) na relacija :
Makedonija-Italija -Makedonija(6-8 dena)
Makedonija-Ceska-Italija-Makedonija(8-10 dena)
Isplata posle zavrsena tura
Godisni bonusi
078323621 Bojan
078330533 Sveto

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Stil logistik Doo
Потврден огласувач
078323621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам