1 / 3
PS3 SONY Playstation 3 Joystick Gamepad Wireless Controller
900 МКД
Цената е фиксна
23.05.2022 23:14

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi racki za SONY Playstation 3

Originalni
cena samo 900 den

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам