1 / 1
Otkup na laptopi Apple Macbook AIR Pro, Kupuvam novi polovni
1 €
20.09.2022 10:44

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Otkupuvam Laptopi od Apple Macbook
novi i koristeni

Ispravni i neispravni

Moze i zakluceni so cloud

Moze i zamena za laptopi so windows

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам