1 / 11
MAZDA 2 1.4 HDI 51 kW.2009ngod
3.999 €
23.05.2023 07:01

Делчево / Делчево

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MAZDA 2 1.4 HDI 51 kW.2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам