1 / 9
4 МАШИНИ ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА
150.000 МКД
29.09.2022 22:50

Кичево

СЕ ПРОДАВААТ 4 МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА. ВО ДОБРА СОСТОЈБА И ВО ФУНКЦИЈА.

❗ МОЖНА ЗАМЕНА ЗА АВТОМОБИЛ❗

078 564 486

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
77651661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам