1 / 7
Masinsko Cistenje Hladnjace Za Parno / Kazance Za Parno!!!
1 €
07.12.2022 10:29

Аеродром / Скопје

-Авто Тек Сервис врши машинско чистење на хладњаче / казанче за парно со професионална машина без да се вади шалтабла.
-Доколку слабо ви грее парното или воопшто не грее нашиот сервис со 100 % го враќа вашето парно во фабричка состојба. - Можете да не контактирате и закажете термин од 09:00 до 17:00 часот
-Авто Тек Сервис 078/300:522

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Се продава од:

Avto Servis Auto Tech !!!
Потврден огласувач
078300522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам