1 / 8
SE PRODAVAAT DETSKI AKSESOARI
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 22:35

Битола / Битола

stolce za hranenje = 2000;
dubak = 1500; bebesko krevetce so joga (kako na slikata samo portokalova boja) = 4500;
ogradica-igroteka= 2500; letna kolicka BERTONI= 1500; zimska kolicka CHIPOLINO= 4500; transporter CHIPOLINO= 1000; relaksator = 2000;
Za poveke kupeni proizvodi - gratis lulaska!

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070893880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам