1 / 3
Лустер
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 22:23

Градско / Велес

Се продаваат лустери во исправна состојба.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Слободан
Потврден огласувач
078251938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам