1 / 1
Mijalnik ( Мијалник )
1.100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 09:18

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава мијалник со чизма.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Се продава од:

Amir
Потврден огласувач
072 512 737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам